Acil Tesisatçı Ustası

Acil Tesisatçı Ustası

Acil Tesisatçı Ustası su, doğalgaz mekanik tesisat işlerinizde arıza tamir bakım işlerinizi yapıyor

Acil Tesisatçı Ustası
0216 415 20 58 0533 505 88 58

Acil Tesisatçı Ustası su, doğalgaz mekanik tesisat işlerinizde arıza tamir bakım işlerinizi yapıyor
E-posta: bakacakyapi@gmail.com
BİLGİLENDİRME: COVID-19 Pandemi Sürecinde tedbirlere uygun olarak Acil İşleriniz için ustalarımız çalışıyor. Arayıp acil işlerinizi yaptırabilirsiniz.
Üye Ol veya Giriş Yap
Acil Tesisatçı Ustası

Tuvalet-klozet Kurulum & Montaj Ve Tamir Onarım Hizmetleri

Tuvalet tesisatçısı ustası klozet, alaturka veya alafranga her türlü tuvalet modellerinin montajı kurulumu bunlarla ilgili tamir, parça değişimi, rezervuar, sifon tamiri ve değişimi tıkanıklık sorunlarının çözümü gibi tuvalet ile ilgili tüm işlerinizi Acil Tesisatçı Ustasını arayıp çözüme ulaşabilirsiniz.

Tuvalet-klozet Kurulum & Montaj Ve Tamir Onarım Hizmetleri
Tuvalet-klozet Kurulum & Montaj Ve Tamir Onarım Hizmetleri

Tuvalet Kurulum ve Onarım Hizmetleri

Düzgün çalışmayan bir tuvaletiniz var mı? Bir tuvalette yanlış olabilecek birçok şey var ve bazıları diğerlerinden daha ciddi olabiliyor. Tıkanıklıklar bir piston ile çıkarılabilir, sifonlar çok makul bir şekilde değiştirilebilir, ancak profesyonel yardıma ihtiyaç duyabilecek sorunlar vardır.

Tuvalet Kurulum Montaj ve Tamir Hizmetleri

Sürekli tıkanma: Tuvalet tıkanıklıkları olur, ancak sık sık olmamalıdır. Daha eski bir tuvalete sahipseniz… özellikle de yetersiz sifonlu bir modelse, yeni bir tuvalet takmayı düşünün. Yeni tuvaletler, hatta düşük sifon, çok daha verimlidir ve su faturanızda tasarruf etmenizi sağlayabilir!

Tuvalet Tıkanıklığı Açma

Çatlaklar: Klozet diğer adıyla alafranga tuvaletlerin altındaki zeminde su birikintisi bulursanız, porselende çatlaklar olabilir. Bu genellikle tuvaletin performansını etkilemez, ancak su israfına ek olarak, zemine zarar verebilir ve / veya küflenmeye neden olabilir. Aşağıdaki resimde gördüğünüz kırık ve çatlaklar için yapılması gereken klozeti yenisi ile değiştirmektir.

Tuvalet Tamiri Çatlamış Klozet

Yıkama sorunları: Rezervuar su seviyesi yıkamadan yıkamaya değişiyor mu? Su tankının yeniden doldurulması uzun sürüyor mu? Su faturanızda bir artış fark ediyor musunuz? Bir sıhhi tesisatçı ustasının bakması gerekir. Belki sadece yeni bir pistona ihtiyacınız olabilir (iç takım)… veya tuvaletlerinizi değiştirmeniz gerekebilir.

Tuvalet rezervuar tamiri sifon arızası

Sallanma: Klozet tuvaletler zamanla zemin ile bağlantısı koparak sallanmaya başlayabilir bu asla iyi bir işaret değildir. Klozet zemin bağlantı cıvataları gevşemişse cıvataları sıkabilirsiniz. Tuvaletin altında döşeme sorunları varsa, daha ciddi bir sorunu önlemek için hızlı bir şekilde ele almanız gerekir.

Tuvalet Montajı Sallanan Klozet Tamiri

Çizik yüzey: Zamanla tuvaletler temizlik veya tıkanıklıktan dolayı çiziklerin oluşmasına neden olabilir. Çiziklerin temizlenmesi zor olabilir. Bu, tuvaletin performansını etkilemez, ancak kozmetik bir endişe olabilir. Klozet modellerin yenisi ile değiştirilmesi, alaturka tuvalet taşları gibi kırmadan değiştirilmesi mümkün olabilir.

Kireçlenmeler: Sert su bulunan bir bölgede yaşıyorsanız, ya da şebeke suyunuzdaki klor, zaman içinde tuvaletin giriş deliklerinde ve sifon tüplerinde toplanabilir. Yeterli birikimle, tuvalet verimsiz hale gelebilir ve mineral birikiminin parçalanmasını gerektirebilir. Eğer bu birikim yeterince kötüyse, tuvaletin değiştirilmesi gerekebilir.

Acil Tesisatçı Ustası İstanbul Anadolu Yakasında! Tuvaletlerinizle ilgili herhangi bir sorun yaşıyorsanız BİZE ULAŞIN!

Hizmetlerimizden bazıları aşağıdakileri içerir, ancak bunlarla sınırlı değildir:


  • Tıkalı tuvalet onarımı
  • Tuvalet montajı
  • Sızdıran tuvalet tamiri
  • Tuvalet sifonu, rezervuar tamiri ve değişimi
  • Tuvalet contasının değiştirilmesi
  • Tuvalet tıkanıklık açma

Günün her saati müsait, yanınızda olduğumuzu bilerek rahatlayabilirsiniz. Haftanın hangi günü olursa olsun, bize en çok ihtiyaç duyduğunuzda kapınızda olacağız. Tuvalet onarım ve kurulum hizmetlerimiz hızlıdır, böylece hayatınıza geri dönebilirsiniz.


Eski Tuvaletleri yenisi ile değiştirmek mi istiyorsunuz?

Bu bazen çok iyi bir tercihtir. Hem psikolojik hem de ekonomik olarak olumlu katkısı yanında daha hijyenik olacağından dolayı sağlık açısından da çok iyi tercihtir.

Klozet tuvalet değiştirme ve montaj

Yeni Klozet Tuvalet Montajı

Alaturka Klasik Tuvalet Montajı

Alaturka Tuvalet Taşı Montajı (Gömme, gizli Rezervuarlı)


Profesyonel Tesisat Sağlayıcısına İhtiyacınız Olan İşaretler

Çalışmayan tuvaletler; Sızdıran borular ve taşlar, bozulmuş vanalar, musluklar veya arızalanmış rezervuar gibi nedenlerden olabilir. Sıhhi tesisat deneyiminiz yoksa, tuvaletin doğru bir şekilde onarıldığından emin olmak için kurumsal garantisi olan profesyonel ustaları çağırmanız en iyisidir. Bu sorunu kendiniz gidermeye çalışmak ya da deneyimsiz birilerine yaptırmak daha büyük sorunlara ve gereksiz, maliyetli onarımlara yol açabilir.

Hangi işaretlere bakacağınızı bilmiyorsanız, aşağıdakiler bir sıhhi tesisat hizmeti almanız gereken iyi göstergelerdir:


  • Tamamen çalışmayan tuvaletler
  • Taşan su veya sızıntılar
  • Tuvaletten gelen garip sesler
  • Çalışmayan Sifon, rezervuarlar

Acil Tesisatçı Ustası

Acil Tesisatçı Ustası, Sıhhi Tesisat ve Isıtma tesisatı, sıhhi tesisat ihtiyaçlarınızı çözmeye hazırdır. Bizi saygın bir sıhhi tesisat sağlayıcısı yapan şeylerden biri, kurumsal kimliğimiz, profesyonel mühendislik ekibimizdir. Tüm tesisatçı ustalarımız işinin uzmanı ve profesyonelidir. Ve tuvalet onarımı veya tuvalet değişiminin giriş ve çıkışlarını iyi bilir. Herhangi bir nedenle tuvaletin değiştirilmesi gerekiyorsa, bu sıkıcı süreçte size yardımcı olacaklar ve yeni tuvaleti sizin için kuracaklar.

Sızan bir tuvaletin stresli bir durum olması gerekmez. Hızlı servisimiz ile bu sorunu birkaç saat içinde çözebiliriz. Sıhhi tesisat hizmetlerimiz hakkında daha fazla bilgi edinmek ve nasıl yardımcı olabileceğimizi öğrenmek için bugün bizi arayın. Hizmetlerimiz uygun maliyetlidir ve ikimiz için de işe yarayan bir çözüm bulana kadar hiçbir iş yapmayacağız.

7 değerlendirme (5,0 Yıldız)

Yorumlar

Yorumlar bölümüne bu soru ile ilgili sorularını iletebilirsiniz. Yorum yazmak için oturum açmalısınız.
selin (10.3.2020 10:14:44):
merhaba lavabo tamiri yaptırmak istiyorum ümarniyedemisiniz?
Acil Tesisatçı Ustası (10.3.2020 10:32:33):

MERHABA LAVABO TAMİRİ HER NE KADAR YAPILSADA BU BİZİM ÖNERDİĞİMİZ BİR İŞLEM DEĞİLDİR LAVABO NUZU YENİSİ İLE DEĞİŞİMİNİ YAPABİLİRİZ YAPMANIZ GEREKEN SERVİS TALEP FORMUNU DOLDURUNUZ

İlginizi çekebilecek sayfalar

ACİL TESİSATÇI USTASI / TALEP FORMU

İsminiz:

E-Posta:

Telefon:

Yapılacak İşin Adresi:

Detay:

Güvenlik Kodunu Giriniz:

  Kodu Değiştir
Paylaş: Facebook'ta Paylaş Facebook   Twitter'da Paylaş Twitter   LinkedIn'de Paylaş LinkedIn

Acil Tesisatçı Ustası: 0533 505 88 58
© 2021 aciltesisatciustasi.com by Acil Tesisatçı Ustası | Alemdağ / İstanbul.