Acil Tesisatçı Ustası

Acil Tesisatçı Ustası

Acil Tesisatçı Ustası su, doğalgaz mekanik tesisat işlerinizde arıza tamir bakım işlerinizi yapıyor

Acil Tesisatçı Ustası

0216 415 20 58 0533 505 88 58
Acil Tesisatçı Ustası su, doğalgaz mekanik tesisat işlerinizde arıza tamir bakım işlerinizi yapıyor
E-posta: aciltesisatciustasi@gmail.com
COVID-19 tedbirlerine uygun çalışıyoruz. Personelimizin sağlık kontrolü düzenli yapılmaktadır.
Acil Tesisatçı Ustası

Doğalgaz Ocak Bağlantısı Ve Doğalgazlı Fırın Bağlantısı

Doğalgaz ocak flex montajı, ocak hortum bağlantısı ve doğalgazlı fırın flex montajı, doğalgazlı fırın hortum montajı yapılması için profesyonel bir ustadan destek almanız.

Doğalgaz Ocak Bağlantısı Ve Doğalgazlı Fırın Bağlantısı
Doğalgaz Ocak Bağlantısı Ve Doğalgazlı Fırın Bağlantısı

Kendiniz Doğalgaz Ocak Bağlantısını Yapabilir misiniz

Teknik olarak, evet, bir ocak bağlantısını kendiniz yapabilirsiniz, ancak bunu her zaman bir profesyonel tarafından yaptırmalısınız. Asıl işin kendisi zor değil, ancak bu, ocak bağlantısını kendiniz yapmanızgerektiği anlamına gelmez.

Gazla çalışmak söz konusu olduğunda, uymanız gereken birçok yasal gereklilik ve mevzuat vardır. Gaz sızıntıları (kaçakları) inanılmaz derecede tehlikeli olabilir , bu nedenle gazla ilgili tüm işleri her zaman ne yaptığını bilen bir profesyonel tarafından tamamlamanız gerekir.

Doğalgaz ocağınızı kendiniz kurmaya karar verirseniz, işin doğru yapıldığını kontrol etmek için yasal olarak bir ustaçağırmanız gerekir. İGDAŞ gazınızı açması için ocak, kombi gaz bağlantısı ve doğalgaz tesisat hattınızı önce kontrol etmelerini sağlamalısınız. Acil Tesisatçı Ustası sizin için gerekli kontrolleri yaptık dan sonra doğalgazınızı kullanabilirsiniz.

ocak baglantısı

Bir Doğalgaz Ocak Bağlantısı Ne Kadar Sürer

Bir doğalgaz ocak kurmak özellikle zor bir iş olmasa da, oldukça fazla zaman alabilir. Ocak bağlantı işleminin tamamı genellikle 15 dakika veya 30 dakika alabilir . Bu yüzden lütfen bu işin hızlı bir çözüm olmasını beklemeyin.

Söylediğimiz gibi, bir ocak bağlantısı yapmak zor bir iş değildir, bu yüzden neden bu kadar uzun sürdüğü konusunda kafanız karışmış olabilir, ancak bu montajın uzun sürmesi montaj dan sonra gaz kaçağı kontrolleri sırasında farklı bir yerden kaçak olması olabilir.

Gaz inanılmaz derecede tehlikeli olabilir , bu nedenle bir ocak veya kombi gaz flex bağlantısını ve gaz hatlarını takarken çok dikkatli olmalısınız. Bu yüzden işi yapmak için Acil Tesisatçı Ustasın dan yardım

almak en iyisidir.

Genel olarak konuşursak, ocak yada fırın mutfağınızın doğru noktasına yerleştirmek ve gaz hatlarını takmak yaklaşık 15 dakika ile 30 dakika arasında sürecektir. Ardından, ocak yada fırın kullanıma hazır olmadan önce olası gaz sızıntılarını veya riskleri kontrol etmek genellikle 15 dakika sürebilir.

Bir Ocak Veya Doğalgazlı Fırın Bağlantı dan Çıkarmanın En Kolay Yolu Nedir

FIRIN GAZ FLEKSİ MONTAJI

Bir doğalgaz ocağınız yada doğalgazla çalışan fırınınız varsa, sonunda gaz hatlarından birini cihazdan çıkarmanız gereken bir zaman gelecektir. Bu göz korkutucu bir iş olabilir, ancak bunu yapmanın en kolay yolu Acil Tesisatçı Ustasını aramaktır.

Bir gaz hattını sökerken yapmanız gereken en önemli şey, sızıntı olup olmadığını kontrol etmek ve bağlantısını kesmek istediğiniz hatta giden gaz akışını kesmektir. Gaz akışı kesildiğinde, gazın evinize sızıp sizi ve sevdiklerinizi riske atma endişesi duymamak için Acil Tesisatçı Ustasın dan yardım alabilirsiniz.

Gazı bu hattan ayırmak en zor kısımdır çünkü gaz çalışırken daha büyük bir risk unsuru vardır. Gaz kesildiğinde, işlem kolaydır. Tek yapmanız gereken, bağlantısını sökmek istediğiniz ocak veya doğalgazlı fırın ise vanayı kapatmak. Sonrasında Acil Tesisatçı Ustasını arayarak yardım isteyebilirsiniz. Tecrübeli kadromuzla 7/24 hizmet vermekteyiz.


6 değerlendirme (5,0 Yıldız)

Yorumlar

Yorumlar bölümüne bu soru ile ilgili sorularını iletebilirsiniz. Yorum yazmak için oturum açmalısınız.
ömer (5.01.2022 20:31:00):
merhaba acil tesisatçı ustası dairemize yolladığınız usta doğalgaz kaçağı bulup arızayı giderdi ve düzgün şekilde teslim etti dairemizi bize doğalgazımız açıldı ve kullanmaya başladık sizden önce 2 farklı usta geldi fakat bulamadı boşuna ödeme yaptık fakat siz bu sorunu buldunuz teşekkürler ederim size.
Acil Tesisatçı Ustası (5.01.2022 20:36:55):

Merhaba ömer bey bizi tercih ettiğiniz için biz teşekkür ederiz.

ömer (27.12.2021 19:19:11):
merhaba benim evimin ocak doğalgaz bağlantısı yapılması gerekiyor ve doğalgaz açmaya gelen yetkililer gaz kaçağı var dediler bunun bulunması lazım birde
Acil Tesisatçı Ustası (27.12.2021 19:29:10):

Merhaba Ömer bey dairenizde bir gaz kaçağı var ise doğalgaz yetkilisi gazı açmadan gider evet bunun öncelikle tespiti yapılması gerekmektedir. Biz bu tespiti yapıyoruz ve sonrasında onarımı için size fiyat veriyoruz kabul ederseniz onarımını' da yapıyoruz. Dairenizde kaçak giderilir ve ocak bağlantısı yapılır tekrar kontroller yapıldık' dan sonra yetkililer dairenizin gazını açarlar.
Bizimle iletişim numaralarından veya usta talep formundan ulaşabilir ve usta talep edebilirsiniz.
Acil Tesisatçı Ustası

İlginizi çekebilecek sayfalar

ACİL TESİSATÇI USTASI / TALEP FORMU

İsminiz:

E-Posta:

Telefon:

Yapılacak İşin Adresi:

Detay:

Güvenlik Kodunu Giriniz:

  Kodu Değiştir
Paylaş: Facebook'ta Paylaş Facebook   Twitter'da Paylaş Twitter   LinkedIn'de Paylaş LinkedIn

Acil Tesisatçı Ustası: 0533 505 88 58
© 2023 aciltesisatciustasi.com by Acil Tesisatçı Ustası | Alemdağ / İstanbul.
Çerezler & Gizlilik | Kullanım Koşulları

ARAYINIZ:
0533 505 88 58
WhatsApp
0533 505 88 58